O MNIE

 

„Kto czyta książki, żyje podwójnie”

Umberto Eco

 

Najtrudniej jest pisać o sobie. Ciężko wybrać co jest bardziej a co mniej ważne. W związku z tym skupię się na tym co spowodowało powstanie tego bloga. Czytać lubiłam od dziecka, uwielbiałam towarzyszyć bohaterom powieści, śledzić ich losy, iść krok w krok ku zakończeniu. Parę lat temu w mojej małej biblioteczce zaczęły pojawiać się powieści umiejscowione na terenie Azji. I tak po prostu … zakochałam się w nich. Trwa to do dzisiaj, czego skutkiem jest stale rosnąca ilość książek, zarówno tych przeczytanych jak i tych czekających na swoją kolej.

A jaki ma to związek z blogiem ? Śpieszę wyjaśnić. Jak wiadomo książki bywają lepsze i gorsze. Niektóre wymagały ode mnie porządnej dawki motywacji by dotrwać do ich końca, niektóre sprawiły, że chciałam ich ciągu dalszego, a zdarzały się i takie, które mimo interesującej historii nie wciągnęły mnie. Na stronach tego bloga można znaleźć recenzje mojego autorstwa, które być może zainteresują kogoś na tyle by sięgnąć po daną pozycję.

Nie jestem polonistką z góry więc przepraszam za „kwiatki” jakie można spotkać w treści moich wpisów. Oczywiście stale się rozwijam i pozostaje mieć nadzieję, że będzie co raz lepiej.

Jeśli masz jakieś pytania/uwagi drogi Czytelniku to zapraszam do zakładki KONTAKT/WSPÓŁPRACA

Andzia